Better music

Better world

Pomysły na zorganizowanie imprezy tematycznej

Hawajski Chillout

Skończyły się słoneczne dni, na dworze zimno, deszcz, wiatr, a my popadamy w coraz większą stagnację i melancholię. Jedyne o czym marzymy, to gorąca plaża i ciepły piasek. Byle z dala od tego przytłaczającego mrozu. Niestety, zbliża się zima, mieszkamy w Polsce i do lata czeka nas jeszcze wiele miesięcy życia w chłodzie.

Jednak jest na to sposób! Impreza w hawajskim stylu, pozwoli nam powrócić do beztroskich dni pełnych słońca. Wystarczy, że przygotujemy kolorowe drinki o egzotycznych smakach, do tego ubierzemy się w letnie sukienki, włączymy chilloutowe rytmy, kojarzące się z wakacjami i zaprosimy naszych znajomych.

W stylu pinup girl

Planujesz babski wieczór i chcesz zaskoczyć swoje przyjaciółki czymś wyjątkowym? Przygotuj imprezę w stylu pinup! W zależności od tego, czy chcesz zaskoczyć swoich gości, czy też wolisz, abyście wspólnie przygotowały się do tego wieczoru, zrób odpowiedni plan działania. W tym celu, zaopatrzcie się w specjalne bandanki na włosy i ubierzcie sukienki lub spódnice w grochy. Zróbcie odpowiedni makijaż – w tym wypadku kocie oko sprawdzi się idealnie, do tego pomalujcie usta na intensywnie czerwony kolor i wybierzcie ulubiony lakier do paznokci. Ma być kobieco i zmysłowo, ale przede wszystkim najważniejsza jest dobra zabawa i odpowiednie towarzystwo.

Wprost z filmowego kadru

Ciekawym pomysłem na zorganizowanie wieczoru towarzyskiego jest również wykorzystanie motywu filmowego. Wybór jest ogromny – to od Was zależy, czy zdecydujecie się na piracki rejs z kapitanem Jackiem Sparrowem, przeniesiecie się w niesamowity świat magii z Harrym Potterem, czy będziecie chcieli spędzić czas w niebezpiecznym, pełnym zagadek środowisku Ojca Chrzestnego.